Studio’s HEER DANIELSTRAAT

Heer Danielstraat 29                                                                                                         

Alleen open op Zondag 10 November ,  13.00-18.00 h.
Event 17.30 uur borrel – afterparty

Open ateliers

Bima Engels www.bimaengels.com;
Daniella Wesseling www.daniellawesseling.nl;                                                                                     Douwe Halbertsma http://www.douwehalbertsma.nl                                                               Femke Gerestein www.femkegerestein.nl;
Peter Hengst www.peterhengst.nl
P.H.W. Hoijmakers www.peterhoijmakers.nl;
Nancy Pigmans  www.nancypigmans/rotterdamsekunstenaars.nl;                                               Rik Davids www.rikdavids.nl;
Ries Groen;                                                                                                                                            Sonia Rijnhout www.soniarijnhout.nl;
Yvonne Beelen www.ytopia.nl en www.collectiony.earth

Guest artists in studio Niki Murhpy :

Wilma Kun http://www.wilmakun.com

Guest artists in studio Bima Engels :

Nina Fernande http://www.ninafernande.com
Rik Davidshttp://www.rikdavids.nl                                                                                                       Ries Groen

Verder: Bezoek Yvonne Beelens MAGATAMA shop : Dé servies winkel volbezieling.                             Stuk voor stuk uniek handgedecoreerd met ‘n Embryo : Het Japanse symbool van de ziel.